قابل توجه كارشناسان پهنه استان همدان زمان آزمون نهايي دوره هاي مهارتي روز يكشنبه مورخ 97/12/5 از ساعت 11 لغايت 13:30 در مركز آموزش شهيد مدني مي باشد. رجبي - آموزش كاركنان همدان زمان آزمون نهایی دوره های مهارتی استان همدان

قابل توجه كارشناسان پهنه استان همدان

زمان آزمون نهايي دوره هاي مهارتي روز يكشنبه مورخ 97/12/5

از ساعت 11 لغايت 13:30 در مركز آموزش شهيد مدني مي باشد.

رجبي - آموزش كاركنان همدان

ابلاغ اصلاحیه دستورالعمل نیازسنجی دوره های آموزشی ملی، ستادی و استانی سال 98

دفتر آموزش کارکنان: 

مسئولین محترم آموزش، اصلاحیه دستورالعمل نیازسنجی دوره های آموزشی ملی، ستادی و استانی سال 98 ابلاغ گردید. خواهشمند است طبق دستورالعمل و در راستای راهبردهای چهارساله تا تاریخ تعیین شده فرمهای شماره 1 و 2 به همراه فایل اکسل استانداردسازی را به ایمیل دفتر آموزش کارکنان ارسال نمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

تکمیل اطلاعات فردی و سازمانی پرسنل جهاد کشاورزی

قابل توجه کلیه پرسنل وزارت جهاد کشاورزی

از تاریخ 15 بهمن 97 کلیه پرسنل از طریق سامانه فراگیر آموزش می بایست اطلاعات فردی و سازمانی خود را طبق آخرین حکم کارگزینی تکمیل و تصویر آن را بارگذاری نمایند و پس از تائید اصلاحات توسط کارشناس آموزش، اطلاعات فرد به روز خواهد شد.

قابل ذکر است اگر اطلاعات اشتباه وارد شود تبعات عدم شرکت در آموزش های حضوری و غیر حضوری به عهده فرد خواهد بود و دفتر آموزش کارکنان هیچ مسئولیتی نداشته و پاسخگوی این عزیزان نخواهد بود.

با تشکر- دفتر آموزش کارکنان

اعلام نکات نیازسنجی 98

دفتر آموزش کارکنان:

قابل توجه مسئولین و کارشناسان آموزش، بانک دوره های آموزشی به تفکیک گروه ها و فایل اکسل مورد نیاز برای استانداردسازی دوره های تقویم آموزشی سال 98 در کتابخانه پوشه ارتباط با همکاران قرار داده شده است.

لازم به ذکر است تا تاریخ 10 اسفند 97 باید اطلاعات مربوط به تقویم 98 باید به دفتر آموزش کارکنان ارسال گردد.

با تشکر

اعلام زمان شروع درخواست ادامه تحصیل از طریق سامانه فراگیر

به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند؛


با توجه به تکمیل مراحل و ارتقاء سامانه جامع آموزش کارکنان در خصوص ثبت تقاضای ادامه تحصیل پرسنل، به اطلاع می رساند که از تاریخ اول بهمن 1397 نسبت به ارسال مکاتبات و درخواستهای آموزشی متقاضیان از طریق سامانه فوف الذکر و مطابق با فرایند مربوطه اقدام و از ارسال فیزیکی یا اتوماسیونی مکاتبات مذکور به دفتر آموزش کارکنان خودداری گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.


ضمایم : نامه -
باسلام واحترام  آخرین نسخه برنامه راهبردی چهارساله آموزش ضمن خدمت کارکنان (1400- 1397) در کتابخانه الکترونیک پوشه ارتباط با همکاران درج گردیده است . برنامه راهبردی چهارساله آموزش ضمن خدمت کارکنان (1400- 1397)

باسلام واحترام 

آخرین نسخه برنامه راهبردی چهارساله آموزش ضمن خدمت کارکنان (1400- 1397) در کتابخانه الکترونیک پوشه ارتباط با همکاران درج گردیده است .

بارگذاری دوره آموزشی الکترونیکی منشور حقوق شهروندی

قابل توجه رابطین محترم آموزش 

دوره آموزشی منشور حقوق شهروندی در سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی به مدت 6 ساعت بارگزاری گردید.

دفتر آموزش کارکنان-گروه شیوه های نوین

تفاهم نامه توسعه کشت گلخانه ای با معاونت باغبانی در خصوص آموزشهای کارشناسان جدیدالاستخدام

دفتر آموزش کارکنان

در راستای بند 8 بخشنامه 020/2916  مورخ 94/02/07 وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص آموزشهای عملی کارشناسان جدید الاستخدام و با توجه به ضرورت و اهمیت توسعه کشت گلخانه ای، معاونت آموزش سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با همکاری معاونت باغبانی برنامه آموزش های مهارتی 613 نفر از کارشناسان جدیدالاستخدام در 14 استان پیش بینی و در قالب دستورالعمل اجرایی تدوین گردیده است

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

دستورالعمل فرآیند اجرایی دوره های آموزش مجازی ابلاغ گردید​

دفتر آموزش کارکنان: 

ا توجه به گسترش و توسعه فناوری های نوین مجازی در کلیه فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بویژه امور آموزشی و برای دسترسی مناسب و آسان و در راستای کاهش هزینه های آموزش دفتر آموزش کارکنان جهاد کشاورزی اقدام به تهیه و تدوین دستورالعمل فرایند اجرایی دوره های آموزش مجازی نموده و ابلاغ می دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

شیوه نامه دوره های آموزش عملی کارشناسان مروج پهنه ابلاغ گردید

دفتر آموزش کارکنان: 

در راستای اجرایی شدن بخشنامه وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص آموزشهای عملی کارشناسان مروج پهنه که در مراکز جهاد کشاورزی استانها به خدمت گرفته شده اند و به منظور یکسان سازی فرآیند برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی دوره های آموزشی مهارتی ویژه کارشناسان مروج پهنه شیوه نامه برگزاری دوره های آموزشی جهت اجرای دقیق مفاد ابلاغ می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

استفاده از مرورگر chrome در آزمونهای الکترونیک

بدینوسیله به اطلاع میرساند کلیه همکاران وزارت جهاد کشاورزی در سراسر کشور برای سهولت امر در زمان استفاده از سامانه یادگیری الکترونیک و بخصوص هنگام آزمونهای الکترونیک بجای Internet explorer  از مرورگر chrome استفاده نموده از طریق مرورگر مذکور وارد سامانه یادگیری الکترونیک خود شوند. دفتر آموزش کارکنان.