جزوه آموزشی دوره

بسمه تعالی 

بدینوسیله به اطلاع کلیه همکاران سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و سایر موسسات تحقیقاتی وابسته می رساند  آزمون دوره آموزش غیر حضوری با عنوان آشنایی با اصول و فنون نظام آراستگی 5s در روز دوشنبه مورخ 30 مهر ماه سالجاری در محل مرکز آموزش کشاورزی رشت راس ساعت 10:30 صبح در سالن امتحانات برگزار میگردد. 

همکارانی مجاز به شرکت در دوره فوق می  باشند که از دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان جهاد کشاورزی معرفی شده باشند و  همکاران غیر سازمانی که بصورت مکاتبه ای از اداره متبوع  هماهنگی لازم انجام پذیرفته باشد.

ضمنا' همکاران با رشته های شغلی : ( کارگزین، مدیراداری و مالی ، مسئول خدمات اداری ، کاردان امور اداری، کارشناس امور اداری ) می توانند در دوره فوق شرکت نموده و سایر همکاران مجاز به شرکت در دوره فوق نمیباشند. 

فایل جزوه آموزشی در ذیل این اطلاعیه قابل دانلود می باشد. 

با تشکر - دفتر آموزش کارکنان استان گیلان 

 

 

 

 5s

دوره آموزشی غیرحضوری مدیریت آب در منابع کشاورزی

همکاران محترم استان چهارمحال و بختیاری

با عرض سلام و خسته نباشید

با احترام، به استحضار می رساند دوره غیرحضوری «مدیریت منابع آب در کشاورزی»  به دلیل به حد نصاب نرسیدن تشکیل کلاس برای همکاران محترم  در مهرماه سالجاری برای این واحد استانی برگزار نخواهد شد. در صورت به حد نصاب رسیدن این  دوره در آبانماه  این کلاس برای کارشناسان محترم این استان قابل دسترسی می باشد.

قابل توجه کلیه همکاران محترم سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به تکمیل فرم های ارزیابی دوره های آموزشی گذرانده شده خود اقدام نمایند. درصورت عدم تکمیل فرم ها  گواهینامه ا ارزیابی دوره

قابل توجه کلیه همکاران محترم سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان

خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به تکمیل فرم های ارزیابی دوره های آموزشی گذرانده شده خود اقدام نمایند. درصورت عدم تکمیل فرم ها  گواهینامه اصلی به همکاران اعطا نمی شود.

اداره آموزش کارکنان لرستان

بسمه تعالی قابل توجه کلیه همکاران محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و سایر موسسات تحقیقاتی وابسته  خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به تکمیل فرم های ارزیابی دوره های آموزشی گذرانده شده خود اقدام نم تکمیل فرم ارزیابی دوره های آموزشی

بسمه تعالی

قابل توجه کلیه همکاران محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و سایر موسسات تحقیقاتی وابسته 

خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به تکمیل فرم های ارزیابی دوره های آموزشی گذرانده شده خود اقدام نمایند. درصورت عدم تکمیل فرم ها از تحویل گواهینامه اصلی به همکاران معذور می باشیم . 

باتشکر آموزش کارکنان استان گیلان

ثبت نام نرم افزار شوکا

بسمه تعالی

قابل توجه کلیه همکاران و مدیران محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و سایر موسسات تحقیقاتی استان گیلان

باتوجه به برگزاری برخی ازدوره های آموزشی درسال جاری بصورت ویدئو کنفرانس یا وب کنفرانس لازم است همکاران محترم ، خصوصا' مدیران و محققین و پژوهشگران نسبت به نصب نرم افزار شوکا بر روی لب تاپ و رایانه های خود اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، فایل نحوه آموزش نصب و کاربرد از نرم افزار فوق درذیل این اطلاعیه درج میگردد.

ضمنا' مدرسین، مدیران ، محققین ، پژوهشگران، و اعضاء هیات علمی  محترم باتوجه به اینکه برای آبان ماه و آذرماه سالجاری دوره درنظرگرفته شده است لطفا' هرچه سریعتر نسبت به نصب این نرم افزار اقدام فرمایند تا درزمان شروع کلاس بامشکل مواج نگردند.

باتشکر - آموزش کارکنان استان گیلان

 

بسمه تعالی  قابل توجه کلیه همکاران محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان  بدینوسیله به اطلاع می رساند آزمون دوره غیر حضوری ارتقاء سلامتی اداری در تاریخ 21 مهر و 23 مهر ماه سالجاری در مرکز آموزش کشاو فراخوان دوره آموزشی

بسمه تعالی

 قابل توجه کلیه همکاران محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان 

بدینوسیله به اطلاع می رساند آزمون دوره غیر حضوری ارتقاء سلامتی اداری در تاریخ 21 مهر و 23 مهر ماه سالجاری در مرکز آموزش کشاورزی رشت رأس ساعت 10 صبح برگزار میگردد

همکارانی مجازبه شرکت دردوره فوق میباشند که از طریق دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان معرفی شوند

همکارانی که قبلا' این کلاس و یا عناوین مشابه را گذرانده اند مجاز به شرکت در کلاس نبوده و درصورت شرکت گواهی صادر نخواهد شد. 

 

فایل جزوه در ذیل این اطلاعیه جهت دانلود الصاق گردیده است.

لیست اسامی واجدین شرایط شرکت در دوره های تضمین کیفیت

«باسمه تعالی»

قابل توجه کارمندان(مدیران و کارکنان) محترم موسسه رازی و شعب تابعه

با سلام و احترام؛

نظر به الزام معاونت محترم تضمین کیفیت، مبنی بر شرکت افراد لیست پیوست در دوره های اولویت بندی شده، لازم است همکاران محترم، انتخاب هر یک از این دوره ها را که در سامانه فراگیر آموزش برای تقویم آموزشی سال 97 درج شده، در اولویت قرار داده و پس از تائید رابط، در کلاس مربوطه شرکت جویند.

ضمنا چنانچه قبلا اقدام به ثبت انتخاب دوره ای نموده و خواهان اصلاح آن هستید- تا قبل از تائید رابط می توانید از منوی (آموزش های درخواست شده -> در حال رسیدگی =>  نماد سطل آشغال)، آن دوره را حذف و مجددا نسبت به انتخاب دوره جدید مبادرت ورزید.

پرسنل شرکتی، کماکان، امکان ثبت نام  و بهره مندی از  این دوره ها را نداشته و از اینرو خواهشمند است مدیران محترم، تا رفع مشکل این عزیزان صبوری پیشه نمایند.

مراجعه مکرر به سامانه فراگیر آموزش (حتی چند بار در روز) برای آگاهی از آخرین وضعیت  کلاس  و دوره هایی که انتخاب نموده اید توصیه شده، خصوصا آنکه سعی خواهد شد تمام پیام های مرتبط با اجرای آموزش ها نیز از طریق همین سامانه به اطلاع تک تک شما عزیزان رسانده شود.

با سپاس از همراهی شما:

            اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی موسسه سرم سازی رازی

 
باسلام  به اطلاع می رساند فایل برنامه راهبردی چهار ساله آموزش ضمن خدمت کارکنان وزارت جهاد کشاورزی برای سال های(1397-1400) در کتابخانه الکترونیک قسمت ارتباط با همکاران آموزش موجود می باشد . فایل برنامه راهبردی چهار سال آموزش ضمن خدمت کارکنان وزارت جهاد کشاورزی

باسلام 

به اطلاع می رساند فایل برنامه راهبردی چهار ساله آموزش ضمن خدمت کارکنان وزارت جهاد کشاورزی برای سال های(1397-1400) در کتابخانه الکترونیک قسمت ارتباط با همکاران آموزش موجود می باشد .

تفاهم نامه توسعه کشت گلخانه ای با معاونت باغبانی در خصوص آموزشهای کارشناسان جدیدالاستخدام

دفتر آموزش کارکنان

در راستای بند 8 بخشنامه 020/2916  مورخ 94/02/07 وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص آموزشهای عملی کارشناسان جدید الاستخدام و با توجه به ضرورت و اهمیت توسعه کشت گلخانه ای، معاونت آموزش سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با همکاری معاونت باغبانی برنامه آموزش های مهارتی 613 نفر از کارشناسان جدیدالاستخدام در 14 استان پیش بینی و در قالب دستورالعمل اجرایی تدوین گردیده است

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

زمان و نحوه نیازسنجی نیمه دوم سال 97 به منظور تکمیل و تطبیق با سند چهارساله اعلام گردید

دفتر آموزش کارکنان:

به استناد ابلاغیه وزیر محترم جهاد کشاورزی به شماره 020/17889 مورخ 96/7/19 و برنامه راهبردی چهارساله ابلاغی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و با توجه به بند 3 ابلاغیه اجرای تقویم آموزشی به شماره 242/3275 مورخ 97/4/2 دفتر آموزش کارکنان کلیه واحدها موظف هستند برای تطبیق نیازسنجی آموزشی با برنامه راهبردی نسبت به بازبینی تقویم 97 اقدام نمایند.

برای دریافت فرم دوره های جدید با فرمت word به پورتال دفتر آموزش کارکنان بخش فرمهای قوانین و مقررات آموزشی مراجعه نمائید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

تنظیم دقیق گزینه ها در بخش "فرآیند کلاس آموزشی"

قابل توجه روسا و کارشناسان محترم آموزش موسسات و مراکز تحقیقاتی

با سلام و ادب و احترام

لطفا توجه نمائید؛ چنانچه در تنظیم فرآیند کلاس برای عناوین دوره های آموزشی، نام 'مرکز' را غیر از نام موسسه خود (به طور مثال 'مرکز آموزش امام خمینی') ثبت و گزینه 'اجرا' را نیز انتخاب نمائید، علی القاعده متولی و مجری دوره این مرکز شناخته شده و کنترل باقی مراحل اجرائی دوره( ثبت فراگیر، ایجاد در سامانه الکترونیکی، صدور گواهینامه و ...) ممکن است از اختیار شما خارج شود حتی اگر در بخش 'متقاضی' نام موسسه شما ذکر شده باشد.

ارادتمند: حسن آهنگری

کارشناس مسئول آموزش ضمن خدمت

موسسه سرم سازی رازی-12 شهریور 97

 

دستورالعمل فرآیند اجرایی دوره های آموزش مجازی ابلاغ گردید​

دفتر آموزش کارکنان: 

ا توجه به گسترش و توسعه فناوری های نوین مجازی در کلیه فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بویژه امور آموزشی و برای دسترسی مناسب و آسان و در راستای کاهش هزینه های آموزش دفتر آموزش کارکنان جهاد کشاورزی اقدام به تهیه و تدوین دستورالعمل فرایند اجرایی دوره های آموزش مجازی نموده و ابلاغ می دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

ابلاغیه تقویم ، مجوز اجرا و صدور گواهینامه دوره های آموزشی سال 1397

دفتر آموزش کارکنان

 در راستای اجرای ابلاغیه شماره 020/17889  مورخ 96/7/19 وزیر محترم جهاد کشاورزی مبنی بر راهبردی نمودن آموزش های ضمن خدمت و تحقق اهداف سازمانی، با همکاری مرکز نوسازی و تحول اداری برنامه تحولی- علمی راهبردی آموزش های ضمن خدمت کارکنان برای سالهای 1397 لغایت 1400 با تلاش دفتر آموزش کارکنان تهیه و تدوین و توسط سرپرست محترم موسسه آموزش عالی علمی، کاربردی و مهارتی ابلاغ گردید.

از آنجا که نیازسنجی سالانه همزمان با سند چهارساله انجام گردیده لذا دفتر آموزش کارکنان  شیوه نامه ای را به منظور تطبیق نیازهای آموزشی با سند مذکور فراهم و اعلام می دارد.


جهت مشاهده ابلاغیه بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید

آزمون دوره های مجازی

تمدید ثبت نام و برگزاری آزمون دوره های مجازی(الکترونیکی)

به اطلاع همکاران محترم سازمان جهاد کشاورزی لرستان و ادارات تابعه می رساند. از تاریخ 1397/7/1 لغایت1397/7/10می توانند از طریق سامانه فراگیر آموزش نسبت به ثبت نام دوره های مجازی در قسمت-درخواست آموزش؛ اقدام نمایند. آزمون مجدد این دوره ها از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی از تاریخ1397/7/16 لغایت1397/7/30برگزار می گردد.  دوره ی رهبری سازمانی فقط برای مدیران بارگزاری شده است . سایر کارکنان  می توانند دوره های اخلاق حرفه ای و فنون مذاکره و یادگیری مستمر را ثبت نام نمایند.

 

اداره آموزش کارکنان لرستان

شیوه نامه دوره های آموزش عملی کارشناسان مروج پهنه ابلاغ گردید

دفتر آموزش کارکنان: 

در راستای اجرایی شدن بخشنامه وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص آموزشهای عملی کارشناسان مروج پهنه که در مراکز جهاد کشاورزی استانها به خدمت گرفته شده اند و به منظور یکسان سازی فرآیند برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی دوره های آموزشی مهارتی ویژه کارشناسان مروج پهنه شیوه نامه برگزاری دوره های آموزشی جهت اجرای دقیق مفاد ابلاغ می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

استفاده از مرورگر chrome در آزمونهای الکترونیک

بدینوسیله به اطلاع میرساند کلیه همکاران وزارت جهاد کشاورزی در سراسر کشور برای سهولت امر در زمان استفاده از سامانه یادگیری الکترونیک و بخصوص هنگام آزمونهای الکترونیک بجای Internet explorer  از مرورگر chrome استفاده نموده از طریق مرورگر مذکور وارد سامانه یادگیری الکترونیک خود شوند. دفتر آموزش کارکنان.