ثبت سوابق آموزشی در سال 98

دفتر آموزش کارکنان:

سیستم ثبت سوابق آموزشی از تاریخ 98/3/1  لغایت 98/9/1 فعال می باشد.

قابل توجه همکاران محترم، جهت تکمیل سوابق آموزشی از طریق سامانه فراگیر اقدام نمائید.

دوره هایی که دارای مجوز بوده و مربوط به سالهای گذشته است را پس از تهیه تصویر گواهینامه و ثبت اطلاعات خواسته شده بارگذاری نمائید. قابل ذکر است که دوره های ثبت شده پس از بررسی و تائید مسئول آموزش واحد مربوطه به شناسنامه آموزشی فرد افزوده خواهد شد. 

                                                                                                                       با تشکر- دفتر آموزش کارکنان

برگزاری دوره آموزشی انار

همکاران محترم استان چهارمحال و بختیاری

با عرض سلام و خسته نباشید

با احترام، به استحضار می رساند دوره آموزشی غیر حضوری «مدیریت تلفیقی آفات و بیماری های علف های هرز انار» ویژه کارشناسان محترم دارای رشته های شغلی کارشناس ترویج، زراعت، باغبانی وحفظ نباتات از تاریخ 1398/3/1 لغایت 1398/3/10 در سامانه فراگیر آموزش آیکن درخواست آموزش فعال می باشد. لذا خواهشمند است در صورت تمایل در تاریخ های مذکور نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند.ضمنا زمان برگزاری آزمون دوره نیز از تاریخ 25لغایت 31خردادماه از طریق سامانه یادگیری الکترونیک می باشد. جزوه دوره آموزشی نیز از قسمت عنوان کلاس آموزشی موجود در سامانه یادگیری الکترونیک در صفحه ورد به سامانه و سپس کلیک بر روی درس مدیریت تلفیقی آفات قابل دسترسی می باشد. 

تکمیل اطلاعات فردی و سازمانی پرسنل جهاد کشاورزی

قابل توجه کلیه پرسنل وزارت جهاد کشاورزی

از تاریخ 15 بهمن 97 کلیه پرسنل از طریق سامانه فراگیر آموزش می بایست اطلاعات فردی و سازمانی خود را طبق آخرین حکم کارگزینی تکمیل و تصویر آن را بارگذاری نمایند و پس از تائید اصلاحات توسط کارشناس آموزش، اطلاعات فرد به روز خواهد شد.

قابل ذکر است اگر اطلاعات اشتباه وارد شود تبعات عدم شرکت در آموزش های حضوری و غیر حضوری به عهده فرد خواهد بود و دفتر آموزش کارکنان هیچ مسئولیتی نداشته و پاسخگوی این عزیزان نخواهد بود.

با تشکر- دفتر آموزش کارکنان

اعلام زمان شروع درخواست ادامه تحصیل از طریق سامانه فراگیر

به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند؛


با توجه به تکمیل مراحل و ارتقاء سامانه جامع آموزش کارکنان در خصوص ثبت تقاضای ادامه تحصیل پرسنل، به اطلاع می رساند که از تاریخ اول بهمن 1397 نسبت به ارسال مکاتبات و درخواستهای آموزشی متقاضیان از طریق سامانه فوف الذکر و مطابق با فرایند مربوطه اقدام و از ارسال فیزیکی یا اتوماسیونی مکاتبات مذکور به دفتر آموزش کارکنان خودداری گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.


ضمایم : نامه -